| FriendsShow a întrebat:

Din greseala astazi mi-am bagat hartie in nas, insa putina evident. Nu stiu ce sa fac.Am incercat s-o scot, dar nu am reusit.Nu e gluma, serios! Credeti ca se poate ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Doar o intrebare.
De ce?
Adica de ce ai incercat sa bagi hartia in nas?

| Kampion a răspuns:

Tine apasata celalalta nara care nu ai bagat hartie in nas si sufla tare si se scoate cata ai zice pestewinking

| MiculFaraon a răspuns:

Nu stiu bai omule ce sa faci. Mi s-a intamplat si mie si am fost la doctor unde mi-a bagat ca un carlig in nas si mi-a scos o bucata de sugativa.Du-te la doctor parerea mea.

| Seby52 a răspuns:

Incearca sa respiri cat mai incet si roag-o pe mama ta cu penseta sa ti-o scoata. Ai grija sa nu atinga vreun vas de sange.

| M1Man a răspuns:

Scoate-o cu o penseta.

| bobo404 a răspuns:

Te poti asfixia...eu zic sa nu risti si sa mergi la un doctor sa ti`o scoatawinking

| cacani1 a răspuns:

Sufla nasu si o sa iasa