| Camelia6922 a întrebat:

Dmn deci mi-e frică... Doare când îți scoate firele de la operație? Am avut apendicită și mâine îmi scoate firele și mi-e frică rău (nu stiu dacă o sa mai dorm in noaptea asta de frică)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Da,doare cumplit

| MrAM a răspuns:

E ok nu ai de ce sa te ingrijorezi, o sa simți ca o mica piscatura cand ti le scoate da nu e rau de loc. Chiar nu are rost sa te stresezi inutil. Ai trecut prin operaťie, asta cu firele e o nimic toata.

| Eusuntingineru a răspuns:

Acum e mai simplu camelia si e doar un fir de 4 cm.Hai ca voi sunteti mai tari ca barbatii