| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa va intreb cum voi biruit emotiile (am emotii atunci cand trebuie sa particip la vreun concert si ma inrosesc) am observat ca daca vorbesc cu cineva ma calmez dar vreau si alte metode )

puteti contape o funda)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ReE a răspuns:

Pai sunt mai multe metode.
1.sa numeri pana la 10 si sa respiri adanc
2.incearca sa te gandesti ca nimeni nu iti poate face nimic, ca esti cea mai tare si fii indrazneata pentru ca vei avea de castigat
3.gandestete ca toata lumea e dezbracata si tu esti singura imbracata! succes!

1 răspuns:
| DeNySa_4816 a răspuns:

Incearca sa te gandesti la ce o sa se intample dupa ( totul o sa fie bine, o sa cant grozav si toata lumea o sa ma plaude ) cred ca asta iti doresti. pentru. ca niciodata nu o sa reusesti daca ai emotii... puneti vocea in valoare si incearca sa nu te uiti in ochii oamneilor ce te privescwinking... sper sa mearga