| AvalohAlyn a întrebat:

Dorința și ambiția mea este sa devin un vindecător alternativ Deja mi-am cumpărat o carte care promite că te ajuta sa îți dezvolte abilități de vindecare. Oare pot reuși asta? E visul meu.Eu cred că cheia reușitei este să mă vindec pe mine însumi și apoi să ajut și pe alții. Oare există speranță să reușesc in acest vis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Robert2526 a răspuns:

Pai vad ca esti ambitios, deci sigur reusesti, bafta