| RoseAndBiia a întrebat:

Dormeam.da chiar dormeam pe spate si cand am dat sa ma intorc pe partea dreapta am simtit o intepatura ATAT DE PUTERNICA in partea stanga jos ca si cum mi-ar baga cineva un cutit. Iar dupa cateva secunde vreo 10 mi-a trecut. As fi crezut ca vise dar m-am si dus la wc si ma uitasem la ceas. Este un motiv de ingrijorare? A mai patit cineva? Pateam sa ma doara cand alergam dar atunci faceam ceva nu sa dorm si sa ma trezesc cu intepaturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi o boala inflamatorie pelvina (anexita, infectie urinara). Fa un consult ginecologic. Sanatate!

| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Te sfatuiesc sa te duci la doctori sa iti faca un consult sau ceva. Or e un fenomen paranormal(posibil sa ai vreo fantoma)