| BlackRose95 a întrebat:

Dormitul pe burta influenteaza cresterea sanilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Pe tine te doare de sani dar afla ca dormitu pe burta afecteaza coloana nu este indicat sa dormi pe burta

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

BUna! Pai iti zic ca eu dorm pe burta de cand ma stiu, pur si simplu in alta pozitie eu nu pot sa adorm, si eu am sanii mari, adica din toata clasa fetele ma intreaba ce naiba fac de ii am asa mari asa ca eu zic ca din potriva ajuta sau nu stiu dar in nici un caz nu afecteaza.

| IonutAxi a răspuns:

Nu cred..cine stie
Intreaba un medic

| WedDye a răspuns:

Nu cred... si eu dorm pe burta happy! Si zic ca am sani normali kiss

| Valentyna290497 a răspuns:

Nu. Chiar deloc.

| RenzoRomano a răspuns:

Da. posibil sa-ti creasca in forma de palnii

| yyo a răspuns:

Ma sincer nu stiu dar daca functioneaza sa imi spui si mie laughing big grin

| SaraIsVeryBeautiful a răspuns:

NU,normal ca nu.

| Ionut19 a răspuns:

Cresterea sanilor poate fi accelerta fie pe cale naturala, fie cu pastile. Cunosc pe cineva care a luat niste pastile dupa http://breastfast.ro/