| Andreeaioan115 a întrebat:

Dulceata de casa ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nici un aliment nu ingrasa daca este consumat cu moderatie!

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Tare de tot...

| Adry05 a răspuns:

Da, au o gramada de zahar.
Dar putina poti manca, bineinteles.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, toate dulceturile ingrasa, ca sunt kile multe de zahar in ele!

| mihai69 a răspuns:

Nu, doar aia de vișine și de căpșune! (nu știam că se face dulceață și din casă)...

| justanotheruser99 a răspuns:

Zaharul din ea, da. Dar bineinteles ca daca nu o consumi in cantitati industriale, putin nu strica.

Răspuns utilizator avertizat