| EmmaLoLy a întrebat:

am o intrebare: Prajiturile de casa ingrasa? ca am auzit pe cineva ca nu ingrasa... FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| ErickEmil a răspuns:

Daca mananaci juma' de tava sigur ca ingrasa, dar doua-trei pe acolo n-are nimic big grin Nimic nu ingrasa daca mananci cu cap.

5 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Da, ingrasa! Ajungi batoza de la ele!
Sa lasam prostiile, orice e mancat in cantitati mai mari decat e nevoie ingrasa. Deci, daca manaci 2 bucati nu patesti nimic (rau).

| Jigokunokishi a răspuns:

Daca mananci cateva farfurii...Da, dar daca faci si sport sau ceva poti manca si mai multe, Eu de exemplu mananc cate o farfurie sau mai mult cand am dar din pacate nu ma ingras deloc.

| KazNNNeT a răspuns:

Dawinking daca vrei sa mananci mult bun si uneori dulce incearca dieta duka si ai sa slabesti sau o sa iti menti greutatea, bafta

| jwatson a răspuns:

Doar apa nu are calorii. Restul, in cantitati variate, ingrasa. Tot. Mai ales daca e vorba de vreo prajitura care are zahar, miere, ciocolata, cacao, gem, etc, fii sigura ca ingrasa. Singura diferenta intre prajiturile facute in casa si cele cumparate e ca stii ce pui in cele facute de tine.