| iLOVEquestions a întrebat:

Dupa ce am tinut 2 zile si jumatate ( adica ieri am renuntat ) dieta disociata, mi s-a facut foarte rau de la stomac si pana astazi nu mi-a trecut, plus durere de cap. Am in stomac senzatia aia... vomitiva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Skett a răspuns:

Pai gandeste-te cum ti-ar fi tie daca cineva ti-ar face masaj tie in fiecare zi si pentru 2 zile jumatate iti da numai pumni in cap iar apoi tot masaj... Cam confuz si naspa ( asa se simte si organsimul tau )

3 răspunsuri:
| Riderx1 a răspuns:

Mananca lamaie....sau ceva acru, sau bea un ceai de mushetel

| Riderx1 a răspuns:

Pentru siguranta ta, mai bine ai merge la un doctor

| frumixxxbubulina a răspuns:

ASTA AM PATIT SI EU ACUM DOUA SAPTAMANI EU MAM DUS LA DOCTOR SI MA INTERNAT O SAPTAMANA. Teas ruga sa nu mai tii dieta caci si eu am tinut si uite ce s-a intamplat dar acum du-te la doctor daca nu-ti trece. Sper ca te-am ajutat. Fundita>?