| UmbraDeVulpe a întrebat:

Dupa ce bei un pahar de vin rosu sec e obligatoriu sa ai o erectie mai buna sau depinde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Musai. Se spune ca vinul rosu ridica cocosul. Dar degeaba, daca nu ai unde sa-l folosesti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, acestea sunt mituri minciuni, erectia nu o ai daca bei, erctia o poti avea hrănindu te sanatos renunțînd la tutun si alcool, si evitînd stresul, poti minca țelină morcovi alea te pot ajuta sa ai erectie, dar daca esti steril sau impotent nu te ajută nimic, trebuie medic urolog sa iti dea tratament.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu stii ca betivanii nu pot avea sex deloc, tocmai pentru ca vinul nu le produce erectii ci le-o inmoaie?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut. Tu nu vezi bărbații care ies de la restaurant? Toți au cort de indieni

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pe atât de serios pe cât e întrebarea ta

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

A vorbit foarte „serios". Unii care ies din restaurant nici nu au nevoie de umbrela, in caz de ploua.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aoleu Violetta, asta îți zice Domnul Violetta când nu poate, ca e de la vin?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde.

| ReddY25 a răspuns:

Povesti de adormit copiii

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Da de regula se spune ca un pahar de vin rosu te ajuta sa ai o erectie mai buna si mai lunga.

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

Da, seniorii au raspuns din experienta.