| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Stimulente pentru o erectie buna inainte de sex? In afara de vin rosu si fara pastile happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti inca tanar si intrebi despre asa ceva, e clar ca ai o problema.

| Violleta2022 a răspuns:

Sarutul, mingaierile si tandreturile intre partneri, ar trebui sa fie extrem de excitante si sa nu trebuiasca alte stimulente externe.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aveam un coleg de serviciu. El recomanda un ou ( gălbenușul) frecat cu zahăr, peste care pui apă minerală Buziaș.

| mihai69 a răspuns:

O tipă supersexy.

| Goete a răspuns:

Stimulente pentru care dintre sexe?
Dar pentru oricare ar fi, daca partenerul/partenera nu e stimulent suficient, atunci ai o problema

| Hammurabi a răspuns (pentru Goete):

Cum adică pentru care?
Pentru parteneră.
Nu e clar dacă a spus "pentru o erecție bună"? laughing

| Goete a răspuns (pentru Hammurabi):

Pentru o erectie buna poate avea nevoie de stimulente pentru partenera, sani de silicon, vopsele, operatii plastice etcwinking

| lickypuss a răspuns:

Foaie verde usturoi

| bobozz a răspuns:

Frate conteaza pe mine doar ma stii ia de la drogherie niste maraton forte sau cialis de 20 mg