| IamGIPSY a întrebat:

Dupa ce ma spal pe par, mi se fac niste cojite..nu e matreata.Cum as putea scapa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Schimba samponul, el e de vina, am patit si eu asa

| andru10best a răspuns:

Eu am scapat cu head&shoulders

| nursa a răspuns:

Daca e ce cred eu practic ti se exfoliaza primul strat de piele aflat la baza radacinii firului de par. Am uitat cum se numeste exact. Usucate parul bine bine bine si la o intensitate mare si cand te mai speli incearca sa nu mai insisti mult incat sa zgarii pielea din nou daca e asa sensibila.