| Amali23a a întrebat:

Dupa epilarea in zona intima mereu ma irit si ma doare cateva zile. Cum fac sa nu ma mai irit data viitoare? Tin sa precizez ca sunt fata!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| yooshi a răspuns:

Gel de aloe vera ( recomand holika holika) și sa dormi cu o lenjerie mai largă sau chiar fără ca sa respire pielea

| relian a răspuns:

Dupa epilare foloseste un ulei de corp pentru cateva zile si o sa fii ok

| Zuzu1991 a răspuns:

Depilare permanenta cu laser (sau ce ce balarii se foloseste in ziua de azi) nu doare, nu te iriti si (permanent) tine foarte mult sau chiar... permanent laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește o crema calmanta după epilare