| Gina5 a întrebat:

Durere de cap in fiecare seara, ce poate insemna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Donsavas se contrazice: ori te feresti de radiatii, ori te expui la Soare. Din doua una, amandoua nu se poate. Infrarosiile, lumina si ultravioletele sunt radiatii, d-asta nu se poate.

| Donsavas a răspuns:

Bea mai multa apa si fa-ti un ceai de tei din cand in cand. Nu te mai epuiza, nu sta in radiatii si nu dormi mai mult de 9 ore pe noapte. Daca nu functioneaza, mergi la medic si afla acolo ce poate insemna!

| Donsavas a răspuns:

Ti-ar prinde bine daca ai iesi mai des, te-ai uita la Soare, ai inspira aer curat adanc in organism..stii,sa te conectezi cu natura. De asta are nevoie organismul tau.

| CocoCosty2000 a răspuns:

Poate insemna ca ai o problema tot ce se poate sinuzida