| anonim_4396 a întrebat:

Ce poate insemna o durere usoara in zona stanga a penisului cand ridic ceva(eu sunt sedentar)?
Posibil sa fie de la faptul ca am răcit un pic?
A mai trecut careva prin asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns:

Hernie inghinala da nu e sigur, de la sedentarism se fac multe boli, daca persista mergi la medicul de familie

| Nume6 a răspuns:

Daca ai hernie se observa o umflatura acolo. Ce răceală că n-are nicio legătură zona aia cu răceala. Posibil să fie și de la colon daca nu faci miscare scaunul impinge in colon, ia fa tu miscare. Fa o ecografie mai bine

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Hernie?

| anonim_4396 explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Zici?
Mai aveți raspunsuri?