| Anonime23e4 a întrebat:

Durere la testicule.
Salut TPU, am o problema de mai mult timp, adica de cateva luni. Odata la 1-2 zile sau chiar de 2 ori pe zi cateodata ma apuca o durere la testiculul stang care dureaza vreo 20-30 sec si dupa gata nimic. Am cautat pe net dar nu spune nimic de durata durerii. Ar trebui sa ma ingrijorez? Mentionez ca am 18 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Nu mai fi timid! Mergi la medicul de familie si el te indruma la un specialist!
Sanatate iti doresc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti o programare la un Medic UROLOG si mergi cat poti de repede, ca nu-i de gluma cu durerile astea.

| Anonime23e4 explică (pentru Mopmop):

Am sunat medicul si mi-a zis ca sunt carcei, si ca sunt ceva normal sa nu ma panichez. Multumesc Mopmop de indrumare, cat despre Jassmina, te-am mai vazut la alte postari, nu mai panica lumea asa fara rost, eu sincer m-am panichat pe moment