| VulpeaDinUmbra a întrebat:

E adevarat ca atunci cand ai probleme cu ochii e din cauza ca sunt blocati niste nervi de acolo si daca ii deblochezi nu mai ai nimic? Daca da, cum faci asta? Cum deblochezi acei nervi? Stie cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa stii codul pin pentru deblocare. Glumesc!
Sunt alte cauze care creeaza probleme cu ochii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ai nene esti nebun? Problemele cu ochii sunt diverse, glaucom tensiune intraoculara mare cataracta la cei batrini, mergi la un oftalmolog sa te consulte sa vada ce ai si ce trebuie sa faci, poate ai miopie astigmatism si ai nevoie de ochelari de distanta pe care sa i porti tot timpul, poate trebuiesc picaturi sa reduca tensiunea intraoculara, nu sta asa mergi la medic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa fii level 35 hight priest

| Wr3nch a răspuns:

Astea is tepe de la aceiasi oameni care vand suc de aloe si alte remedii care nu fac nimic real.

| johnnny123 a răspuns:

Codul de deblocare este : →, →, ←, ← + block + low punch + low kick

| ReddY25 a răspuns:

Nici pe departe

| KovacsB a răspuns:

Cauti la farmacie deblocant pentru nervi.

| Standt a răspuns:

Nu e adevarat. Cauzele pot fi multiple.
Si chiar daca ar fi asa, tot numai oftalmologul te poate ajuta. Nu singur.