| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

E adevarat ca dac faci abdomene in fiecare seara slabestihee hee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anda_1885 a răspuns:

Da, si iti tonifiezi moschii abdominali, dar cum am mai spus in alte rasp, daca alergi scapi si de grasimea pusa pe fese si coapse ( in special la femei). eventual, daca nu vrei sa alergi incearca si alte exercitii. si abdomenele. nu incepe cu multe odata. zece azi, 15 maine, 20 poimanine, si tot asa

8 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Dalove struck

| candycarrie a răspuns:

Slabesti doar la burta si ti se formeaza muschi

| andreivmarin a răspuns:

Pentru ca faci exercitii asta nu inseman ca slabesti
1 afla ce metabolism ai
2 fa-ti un program de antrenament si alimentatie dupa metabolismul tau
3 vezi ce exercitii de relaxare iti tempereaza cel mai bine organismul

| muresanul a răspuns:

Nu e adevarat, ca sa slabesti trebuie un pic de dieta si mers la sala macar o luna ca sa inveti toate procedeele si ai sa le poti face si acasa, inclusiv abdomene

| tantricday a răspuns:

Mai bine faci amor. e mai sigur.si mai placut

| Silviu_7167 a răspuns:

Arzi caloriile. In plus te mai trezesti si cu ceva muschisori big grin

| Noname_6326 a răspuns:

Da normal ca slabesti. e ca si cum ai merge la sala nu?

| anqiutza a răspuns:

Nu neaparat... faci abdomene iti formezi muschi, dar in mare parte depinde si de alimentatie, de metabolism!