| Aihao19 a întrebat:

Daca faci abdomene, slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca faci sport slabesti, dar fara alimentatie, mai greu. Deci mai baga si altele pe langa abdomene si vezi sa fii in deficit caloric, mananca mancaruri cu putine calorii ca altfel degeaba faci.

| cristimihailov a răspuns:

Posibil. Mai mult catre nu.

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde cate faci, posti sa slabesti si stangand din fese dar no va trebui sa faci asta cateva ore pe zi.

A doua chestie e ca daca faci abdomene nu o sa slabesti din burta..imagineaza-te ca pe o ceapa, cand slabesti dai jos de peste tot.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Daca faci sex slabesti

| StefanGGXX a răspuns:

Da slabesti dar greu pentru ca trebuie sa mananci putine calorii si trebuie sa faci abdomene, dar daca nu te abtii de la lucrurile care iti plac si au multe calorii degeaba faci abdomene