| publicname a întrebat:

E adevarat ca daca stau agatat de o bara cresc mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

laughingNu stiu asta dar stiu ca daca faci sport in special baschet vei creste foarte repede si o sa fii foarte inalt!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sa stii ca am auzit si eu asta si este bine stai agatat de o bara si incerci sa dai din picioare sa te rotesti cumva dar sa stai ceva timp cat poti tu. Poti face si asta si sa faci bachet inot
Succes

| Razvan a răspuns:

E adevarat ca o sa ti se duca tot sangele in cap si o sa te alegi ca bonus cu o durere de caphee hee
Mai bine joaca baschetwinking

| Unique_8782 a răspuns:

Hi hihee hee nu stiu, dar eu stiam ca daca faci anumite sporturi te dezvolti si in inaltime happy basket pentru baieti si volei pentru fete big grin

| Catalion a răspuns:

Cred ca tu te-ai uitat prea mult l-a desene animate. Normal ca nu o sa cresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cimpanzeii si urangutanii fac asta toata viata, si nu-s prea inalti.

| ZeroBarat1 a răspuns:

In niciun caz, daca vrei sa cresti echilibrat, du-te la inot si ai sa vezi rezultate! bafta

| ╰•●๋° rღxx°●๋•╮ a răspuns:

Nu te-as sfatui...incearca sa faci sport si sa iti creezi un stil de viata cat mai sanatos.