| QUM a întrebat:

Cum pot sa cresc in inaltime mai repede? am 14 ani si 1, 56m si fac si handbal de 2 ani si... vreau sa fiu mai inalta!sad
stau aproape in fiecare zi agatata de o bara din casa ( e pusa intre 2 pereti)...ca sa mai cresc
Daca aveti sa-mi spuneti mai multe...

6 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Da-te jos de pe bara - nu asa o sa cresti ha ha ha - poate vrei sa ti se lungeasca mainile - ha ha ha - sincer - mai asteapta si tu putin - de la 14 - 15 ani o sa incepi sa mai cresti in inaltime -

| QUM explică:

Da...fac bascket la scoala (handbal aproape in fiecare zi Luni-Vineri)

| QUM explică:

Ok...mai asteptbig grin

| QUM explică:

Ok mai astept big grin

| AncutssaM a răspuns:

Profa noastra de sport ne spune mereu ca, daca vrem sa mai crestem sa jucam basket si sa bei mult calciu si vitamine.

| Mitzuuu a răspuns:

Eu chiar nu cred in chestiile astea gen : "daca faci sport cresti" raised eyebrows serios? anul trecut eu si un coleg eram cei mai mici din clasa, el s-a apucat de basket si eu nu am facut nimic thinking si acum sunt mai inalt ca el thinking depinde de fiecare om. happy