| Necunoscutu92 a întrebat:

E adevarat sau fals ca daca te apuci sa faci muschi nu mai cresti? Asa am auzit si la 14 ani e ok sa fac muschi
PS; NU MERG LA SALA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Înălțime e genetică si nu poate fi influențată. Intreaba-ti profesurol de biologie sau citeste singur, ai tot ce vrei la enspe mii de click -uri distanta (ceea ce nu e mutl).

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si copacii fac muschi. Tu ai scris intrebarea asta sau mâța din poză? Cresti oricum.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ce este cesti asta ca nu imi dau seama?

| ziftode a răspuns:

Daca nu cresti in inaltime o sa iti creasca penisul pana o sa fie mai inalt ca tine... DOOH

babacu' a facut sport toata viata
eu sunt "cyber athletic" (cel mai tare din parcare in World of Warcraft si altele) si am facut sport de cateva ori in viata, 2-3 zile de fiecare data

AVEM ACEEASI INALTIME EXACTAAAAAAAAAAA!

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

As folosi si eu pasareasca asta intr-o conversatie cu femeile. Pate asa agat si eu ceva.