| anonim_4396 a întrebat:

E adevarată faza cum că dacă te razi în cap regulat timp de mai multă vreme părul va crește mai drept? Adică să nu mai stea în toate direcțiile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va creste mai des.Nu mai drept.Depinde si la ce varsta faci asta.

| Nastia a răspuns:

Nu. Nu am mai auzit de asa ceva. Stiam ca se zice ca iti va creste mai des, dar mai drept, nu. Depinde de tine cum il aranjezi, nu are nicio treaba cu radacina. Stramb nu iti iese din pori.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu este deloc adevărat.