| Abstract112 a întrebat:

E bine sa faci sport imediat dupa masa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Nu, nu e indicat, adica la o jumatate de ora dupa aceea, e ok...

3 răspunsuri:
| catalin99grigore a răspuns:

Nu e mai indicat sa faci sport si apoi sa mananci... funda plsss

| colibaba a răspuns:

Pai eu tot timpul dupa masa stau 10min. ca sa se digere mancarea si dupa fac sport si nu am nici o problema asa ca succes. happy

| regina28 a răspuns:

Nu pre e bine pentru ca vomiti