| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa fi inalt? Argumentati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am 1. 85. Nu par foarte inalt din cauza celor 100 si ceva de kilograme. Per ansamblu, da, e bine... Vezi in fata la un concert, ajungi sa-ti iei ceva de sus, etc.

| Razvan a răspuns:

Nu. E oribil.Mai bine scunda. Poti purta tocuri.Asa inalta daca mai porti si tocuri ajungi la cablurile de electricitatelaughing

| madaa a răspuns:

Eu sunt mandra inca foarte mandra ca sunt inalta multi ma invidiaza din acest caz este bine pentru ca daca esti inalt/a poti fi model iar in schimb cei mici de statura nu

Răspuns utilizator avertizat
| smileyface a răspuns:

Da. Nu te va durea gatul sa te uiti in sus la oameni, iar in plus, majoritatea fetelor adora baietii inaltiwinking

| Aiwendil a răspuns:

E bine sa fii inalt, dar nu exagerat.Nu e bine sa ai 1. 90 sau 2 metri pentru ca persoana respectiva va avea probleme cu inima.

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Normal ca da! In vremurile aste se cauta femei inalte, si de obicei femeile inalte sunt mult mai frumoase, au picioare frumoase... Sper sa-ti placa raspunsul meu!big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@►███▓▒. Kitty.▒▓███◄
Cum adica speri sa-i placa raspunsul tau? Adica tu dai raspunsuri care fac pe plac adresantului?
Ca raspuns, daca esti fata, nu, nu-mi plac prajinile. De ce? Pentru ca nu-mi plac prajinile.
Apropo, la conjunctiv, verbele 'a fi', 'a sti' se scriu cu 2 'i'.
Sa stii; sa fii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una am`momente cand`nu-mi doresc sa fiu asa inalta cu toate astea sunt`destul de inalta dar sper ca de acum`in colo sa nu`mai cresc nici macar un cm sad.`am multe ` profituri ca sa zic asa dupa faptul cas`inaltahappy dar`. cu toate astea imi`doresc sa fi foat `mai scundaa `crying

| Katheriina a răspuns:

Deci.Eu sunt fata am 1, 78, 13 ani si uneori imi doresc sa fiu mai mica. Avantajul e ca esti slabaa, corpul frumos si multe altelethinking Doar ca eu nu voi gasi un baiat atat de inalt in oras la 13-14-15 ani. Oricum.M'am obisnuit cu inaltimea meahee hee Cui nu ii place sa nu se uite.