| Fcsb_Alexandru_1997 a întrebat:

E bine sa iei ketorol cand ai pierce in limba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ketonal poate draguta,nu ketorol, ketonalu e pentru dezumflat, ia si ranitidina, pentru ca iti ataca stomacu, daca vrei sa iti fac capu calendar cu si despre piercing in limba, anunta-ma il am de 2 ani,si am crapat si o masea,era sa il si inghit, mi sa si desurubat, hoh, intrebari tampite gen ' ce faci cu el, ce stii sa faci cu limba' si etc, doar da-mi mesaj si iti faclaughing o poveste

| mihai69 a răspuns:

N-are nicio treabă, normal că poți lua medicamente. Cu scrisul stai mai rău...