| membrugirl2010 a întrebat:

Care sunt consecintele unui pierce in limba?

Răspuns Câştigător
| Anileda a răspuns:

Ti se umfla limba.
O sa mananci cateva zile numai supe si cu paiul
Infectii si alte probleme.
Stiu o fata care a facut prostia asta.
Stai linistita nu esti mai moderna daca faci lucrul asta.
Pa-pa

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Durere si posibilele infectii. Am avut un coleg de facultate, caruia i s-a umflat limba, s-a facut enorma, n-a putut nici sa vorbeasca sau sa manance, si in final dupa suferinta de cateva zile si l-a scos de tot. Nu te-as sfatui sa repeti experienta lui. Numai bine!

| Bubbles_8156 a răspuns:

1. Ti se umpla limba
2. Devii ss'it si rr'it
3. 1 '2 nu poti manca decat supe. cu paiul.

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Infectia.cand bei apa sau ceva e posibil sa rugineasca, plus ca nu o sa il mai poti scoate toata viata, decat daca vrei sa curga mult sange, bineinteles.
te enerveaza cand mananci, e incomod si stupid.de unde stiu asta?
o prietena de-a mea si-a pus si se vaita toata ziua...

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Ma refer la ala ca un cercel

| Andreea_2177 a răspuns:

Nu iti face griji! Uita-te pe www.getwild.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o idiotenie.
http://geografilia.blogspot.com (pentru cei interesati)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didii!
Eu nu am zis ca este o prostie, oricine face ce vrea!
Te pup! Pa

| xD_9502 a răspuns:

"nu il mai poti scoate toata viata "
pe bune.are biluta. iti poti scoate cand doresti pierces'ul

| didii a răspuns:

Mie mi s-a umflat limba. Infectie nu am avut, ti se face numa cand nu ai grija de el Anileda draga!
Si nu e o prostie, eu il am pe al meu de o luna si il ador.love struck
Doare in prima saptamana, insa eu nu am mancat cu paiul, dar stai linistita ca pe TPU cand aud unii ca trebuie sa manci cu paiul, toti se iau dupa acea persoana, eu nu am mancat nimic cu paiul.
Trebuie sa sugi cuburi de gheata cat de mult posibil, sa mananci inghetata. Nu il schimba pana ce durerea trece de tot. Mananca supe, spaghete, supa cu taietzei, piure etc.
si nu poti sa vorbesti prea mult o saptamana sau 2, dar staii linistita ca dupa ce treci de perioada aceea de timp o sa il adorilove struck.
Merita efortul zic eu! love struck
Oricum, succes daca vrei sa iti faci pierce pe undeva!

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Nu mai exagerati atat eu mi-am pus piers la un salon si nu am nici o problema doar ca ti se unfla limba si nu o sa poti sa mananci.iti recomand sa iti faci la un salon si sa iti iei cercel cu tija lunga

| Evaaaa a răspuns:

Pai o saptamana o sa ai niste dureri suportabile.si dupa numai ai nimic happy Iti recomand sa-l faci la un salon, eu am de un an si n-am avut nicio infectie sau ceva de genul si mi l-am facut acasa happy so.numai exagerati atat happy sper sa-ti fie de folos.