| user5493 a întrebat:

E bun somnul de la 2 noaptea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

Pai daca tot e 2 noaptea oricum imediat trebuie sa te trezesti pentru ce sa mai dormi? Fa ceva productiv big grin big grin

12 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Somnul e mereu bine venit happy

Alte răspunsuri
| UnBroken2016 a răspuns:

Zi mersi ca adormi si atunci laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru UnBroken2016):

Este un blestem daca pot adormi doar la 5 dimi? sad

| WaterDrop a răspuns (pentru WaterDrop):

Am spus "dimi" pentru ca ma consider o piti botoasa intre 1 si 5 sad

| UnBroken2016 a răspuns (pentru WaterDrop):

laughing, cum am zis mai sus, zi mersi si atunci. Altii nici atunci nu adorm

| Deaad a răspuns:

Da.

| user5493 explică:

De ce e bun? nu e mai bun cel de la ora 22-23? afecteaza sanatatea?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru user5493):

Aici era vorba ca mai bine e atunci decat deloc. Depinde de persoana. Sunt unele care nu le afecteaza, altele da. Pentru un om normal, e bine sa doarma 8 ore pe zi.

| user5493 explică:

E si caldura asta plus tantarii..acestea doua strica somnul..plus cafeaua, cola.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru user5493):

Si la mine e la fel. Ma omoara tantarii. Am luat 4 feluri de spray diferite si nenorocitii nu mor, sunt ai dracu ca propietarul laughing.

| TheNigga a răspuns:

Este, este, cum sa nu este. laughing