| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca dorm noaptea dezvelit influenteaza cumva somnul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu cred, somnul e somn, oboseala e oboseala, asa dorm si eu sau daca nu invelit cu cearsaful laughing si nu mi se intampla nimic.Ca sa nu mai spun ca verile trecute dormeam si cu geamul rabatat, tinand cont ca de maine incepe vara official.Mult success! happy

| 6Anonim9 a răspuns (pentru Floreenofficial):

De fapt, vara oficiala incepe din 21 iunie, cand e solstitiul de vara. laughing)))

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O să visezi că ești la Polul Nord, dacă ți-e frig în timp ce dormi! ))

| Yasmin875 a răspuns:

Nu.Daca este vara si este cald nu este nici o problema.Patura este făcută să îți țină de cald.

Răspuns utilizator avertizat
| Takishima a răspuns:

Simţi mai bine mâna de sub pat cand te pipăie.

| DarkWoolf a răspuns:

Depinde de temperatura dar nu ar trebui sa influenteze asta avand in vedere ca este vara.

| alexalexandrusincerul explică (pentru DarkWoolf):

E cald in camera..in jur de 25 de grade... oricum eu asa dorm si cand nu este vara si ma imbrac daca imi este frig...

| DrGoogle a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Depinde de tine, eu nu pot sa dorm dezvelit nici la 40 de grade tot ma invelesc cu un cearceaf big grin

| DarkWoolf a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Nu are nici o legature si eu tot asa dorm si nu am probleme