| ale1 a întrebat:

E ceva in neregula daca nu imi vine menstruatia neregulat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia este neregulata mai mult de un an, maxim doi de la prima menstruatie, atunci in mod clar ceva e in neregula si trebuie sa mergi la un doctor.

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Depinde de varsta pe care o aiwinking
daca esti inca la pubertate, nu-ti face griji.insa daca ai trecut de mult de stadiul asta.straight face posibil sa fie vreo problema!

| cely a răspuns:

Nu neaparat. Verifica-ti calciul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi vine neregulat. odata nu mi-a venit 1 luna si am crezut ca am patit ceva grav. dupa aia mi-a venit. m`a luat prin surprindere.cand nici nu ma asteptam.groaznik sad

| ale1 explică:

Am 16 ani