| anonim_4396 a întrebat:

E in regula daca beau o cafea pe zi cu lapte? Are ceva daca beau si la ciclu?

Am des dureri de inima, ar putea sa influenteze? O beau naturala, fiarta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ar trebui sa faci un consult cardiologic ca sa ti se diagnosticheze boala. Cardiologul iti va indica tratamentul si regimul alimentar.

| dydo a răspuns:

Pai nu stiu.de obicei agraveaza durerile de burta.nu cred ca are legatura cu inima doar dca nu ai probleme c ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cafea pe zi nu-ti dauneaza, chiar si cardiaca fiind. Mai ales daca-i pui si lapte. Poti bea si cand esti la ciclu. Daca ai des probleme, care-ti par de natura cardiaca, mergi al un consult. Dar cafeaua nu-ti dauneaza, stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai nimic
mai ales daca ii cu lapte
dar vezi nici cana sa nu fie mare
foloseste o ceasca
asa nu vei pati nimic
cafeaua nu-i o amenintare daca se bea cu limita