| Millis a întrebat:

din cand in cand mai beau putina cafea, dar cu lapte. Nu beau foarte des, cam odata sau de doua ori la cateva luni, cateodata, o data pe an, nu stiu ma relaxeaza si imi da energie si stare pozitiva, nu vreau sa beau in fiecare zi si nici foarte des, credeti ca s-ar putea intampla ceva daca beau din cand in cand?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

O poti inlocui cu ceai verde, iti da mult mai multa energie si pe termen mai lung, in plus e foarte bun pentru organism

| Cosmin86 a răspuns:

Nu, e ok. multi beau zilnic si nu e nicio problema

| xBya a răspuns:

Nu, e foarte ok daca bei cafea din cand in cand.

| piti77 a răspuns:

Http://alba.citynews.ro/......icii-89829
ca o concluzie la ce vei citi aici, cafeaua este buna daca este bauta in cantitati moderate

| silviutza9 a răspuns:

Nu, nu cred ca ti se poate intampla nimic!:*