| denispop14 a întrebat:

E normal ca apa de gura Listerine sa usture in gura dupa ce o tin vreo 15 sec? Am si aparat dentar. Poate afecta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu îți afectează aparatul dentar.

| Bizon95 a răspuns:

Poti sa incerci sa diluezi ceva mai mult apa de gura!

| alex495 a răspuns:

Ai vreo afta sau cerul gurii ranit"/zgariat? Deaia te ar ustura. Daca nu, inseamna ca ar trebui sa o diluezi putin, e prea tare

| AnimeLuverBoi a răspuns:

Da este normal sa usture putin.Si nu, nu poate afecta aparatul. Sper ca te.am ajutat.

| Bogdan7484 a răspuns:

Este ok.Nu-ți poate afecta aparatul dentar