| SweeZ a întrebat:

E normal ca la 14 ani, in erectie, capul penisului sa nu iasa afara. Adica se decaloteaza pe jumatate dar nu iese afara cu totul. In stare flasca il pot decalota dar scoate un miros urat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| vladeusebiu a răspuns:

Nu este normal.Se pare ca ai fimoza cel mai bine este sa abordezi subiectul cu mama ta, acel miros neplacut este datorat igienei precare.

| helpme25 a răspuns:

Trebuie sa ai igiena buna, + te doare pentru ca tu de mititel, nu ai facut sa fie elastic, si iata asta este. Joacata incetisor, dar atent, ca o sa ai eleastiicitate