| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca la 18 ani sa am sfarcurile umflate tot timpul? Am sanii mici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fetele sunt complexate de sanii lor si baietii sunt complexati din alte motive, si nu au curajul sa arate ca de fapt sunt foarte atrasi de sanii fetelor.
Dar cu timpul situatia se mai schimba, si in functie de peste ce persoana dai, vei putea trece peste sau te vei adanci mai tare in complexele tale.
Mergi la un strand unde poti face plaja topless, vei scapa mai usor de complexe.

| mgtow a răspuns:

Asta e sa fie, se mai intampla la unele persoane.

| VadTot a răspuns:

DE ginecolog ai auzit?
te sfatuiesc sa mergi la medicul ginecolog!

| mihai69 a răspuns:

Unele fete așa le au (sfârcurile). Poate ești și tu una dintre ele. Dacă nu e ceva dureros (atunci ar fi caz de un consult medical), e OK.
PS pentru mine, sânii mici sunt cei mai frumoși! da' să nu mă spui...winking

| neutrino a răspuns:

Nu este anormal.

| GeorgyGirl a răspuns:

Da e foarte normal nu ai de ce sa iti faci griji.stai linistita si faptul ca ai sanii mici iar n7u e o prblema.mai bine sa ai sanii mici i frumosi de cat mari si lasati.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Mai era o fata dar avea 17 ani si legea nu-mi permitea. vrem poze. poate fii un dereglaj hormonal, dar cu timpul poate trece. consulta un doctor nu e o rusine si nici o avere. vorbeste cu mama pe vremea mea fetele vorbeau cu mamele nu cu necunoscuti pe internet.

| r3Ds a răspuns:

Pai care sunt mai mari: sanii sau sfarcurile?