| AnonimMareMareMare a întrebat:

E normal daca expir prea mult sa ma doara in piept/spate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Doar daca expiri? La inspirat nu simti nimic, ca de obicei la inspirat apar durerile. Poate fi orice, de la un junghi intercostal pana la chestii mai serioase. Ca sa iti raspuns la intrebare, nu, nu este normal. Mergi macar la medicul de familie daca nu la un specialist, un stetoscop ca sa te asculte la plamani are orice doctor.

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa consulti un medic
Poate ai un junghi, dar daca persista ar trebui consultat totusi un medic!
Sanatate!