| Mymy123 a întrebat:

E normal să te doară burta la începutul sarcinii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU, in niciun caz. De fapt este cu totul ANORMAL sa apara chiar si cea mai mica durere sau disconfort in primele 4-5 saptamani de sarcina, adica in perioada in care sarcina de fapt se reduce la o simpla celula invizibila. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este normal. Mergi al medic de urgenta!

| sofisis a răspuns:

Durere propriu zisa, nu.
O stare de ...agitatie interioara da, e normala.

| pisciutza19 a răspuns:

Nu este dar poate nu esti gravida si trebuie sa iti vina si de aia ai dureri.