| OPunGG a întrebat:

E normal sa te doara burta cand iti apesi pe burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde unde apesi pe burta

| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea amintita poate sa apara/sa se produca si sa aiba o anumita intensitate insa aceasta va fi mereu conforma cu valoarea puteri de apasare produse. big grin

| PainTech a răspuns:

Nu chiar. Acum depinde si cum apesi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vezi sa nu-ti iasa mațele laughing

| OPunGG explică (pentru anonim_4396):

Ai grija ca-ti cedeaza degetele cand scrii tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru OPunGG):

Mai lesina si ele ca nu le e rusine laughing
On-topic: pe mine nu ma doare burta cand apas deci nu pare normal sa te doara cand faci asta.