| Esmeics a întrebat:

Dupa dezvirginare este normal sa te doara sanii si/sau burta? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, NU este o legătură între deflorare şi aceste simptome ( enumerate de tine )!

Durerile de sâni şi burtă/ovare pot reprezenta simptome premenstruale, care apar cu 3-7 zile ( sau mai RAR, chiar cu 10 zile ) ÎNAINTE de a veni menstra - deci, e posibil ca în următoarele zile să-ţi vină menstruaţia!

Sau, mai RAR, apar dureri de burtă/ovare şi/sau sâni în perioada ovulaţiei.

Toate cele bune.

10 răspunsuri:
| senstein a răspuns:

Nu. In caz ca te-a tinut de sani, te-a tras, ti-a dat palme etc., e posibil sa se resimta a doua zi.

| Dlkee a răspuns:

Depinde, de la caz la caz happy

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

DA! se numeste dezvoltarea organelor

| Esmeics explică (pentru Banyik_Ionutzz_1998):

Cat timp o sa doara?

Răspuns utilizator avertizat
| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns (pentru Esmeics):

Nu stiu nu-s femeie

| crash15 a răspuns:

Se pot dezvolta organele oricand! Daca te dor, si te mai doare si burta, inseamna ca ai putea fi insarcinata. whistling Ia-ti un test de sarcina happy

| buburuzeleactive a răspuns (pentru crash15):

Nu este pentru mine dar mersi de sfat

| Esmeics explică:

Raspuns complet, funda :d

| buburuzeleactive a răspuns:

Da din cate stiu eu este normal deoarece se dezvolta organele. funda?