| dodicuta a întrebat:

E sanatos sa mananci mancarea care nu-ti place?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AnNaa67 a răspuns:

Depinde ce mancare nu iti place.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce mananci, ca daca nu iti place spanacul, dar il mananci iti va face chiar bine

| foxsilver a răspuns:

Asolut deloc! Poate provoca cel putin o enterocolita, daca nu chiar hepatita.

| Anonima264 a răspuns:

Nu!

| TooNight a răspuns:

Daca nu-ti place, nici n-o bagi in gura.Cum s-o mananci? Poti face hepatita, asa ca nu e absolut deloc indicat sa mananci ceea ce nu-ti place. Funda?

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Acum depinde, poti sa vomiti! si + ca te imbonlavesti

| Eoop23 a răspuns:

Nu.te imbolnavesti