| Maduu200 a întrebat:

Este adevarat ca ata dentara departeaza dintii? Ati folosit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Uite cel mai bun m0del demn de urmat
https://www.google.ro/......ps?/search

| DanielVălean a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Moor laughing laughing laughing

| DanielVălean a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Nu indeparteaza dintii altfel nu s-ar fi folosit daca ii indeparta, era mai eficienta pur si simplu guma sau pasta de dinti. Nu am folosit si nu stiu daca indeparteaza sau nu, dar eu merg pe varianta ca nu.

| Latinmoon a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Prea frumos ca sa fie adevarat... :puke!

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Latinmoon):

Pai dahappy

| Latinmoon a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Nu prea.

| Latinmoon a răspuns:

Daca exagerezi se poate intampla si asta.

| Onixuţa a răspuns:

Nu, este un mit. Aţa dentară îndepărtează resturile alimentare ce nu au ieşit la periaj. big grin Astfel, băieţii cad pe jos când îţi văd zâmbetulbatting eyelashes :*

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Onixuţa):

Nee,eu cad in sus cand vad dintii strambi albi

| Onixuţa a răspuns (pentru DeathIncarnate):

rolling on the floor)))))))))))