| flw a întrebat:

TPU am o problema dentară, mi se miscă dintii din fata si ma dor. Am fost la dentist dar mi s-a spus ca e normal sa se miste pentru ca sunt in crestere si maxilarul se dezvolta. E adevarat? P.s nu vreau raspunsuri gen du-te la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi bine sa ceri si a doua parere a altui medic stomatolog.
Este sanatatea ta in joc, aici nu poti primi sfaturi si recomandari mai ales in astfel de situatii.
Cati ani ani?
O zi buna happy

| TrăieşteClipa a răspuns:

Am intalnit destui dentisti idioti.
Mai incearca si la altii.