.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Este adevarat ca Mona Nicolici(fosta crainica-prezentatoare de stiri) are cancer la san? Am nevoie de cat mai MULTE informatii pentru o ruda bolnava de cancer.Va multumesc anticipat! Multa sanatate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanda Nicola fosta stirista la Realitatea tv, a invins cancerul la san. nu stiu cum poate fi gasita pentru ca acum este jurnalist independent, dar cred ca la realitatea pe forum poti intreba pe Melania Medeleanu sau pe Andreea Cretulescu. ele intra de multe ori pe forum ic dialog cu forumistii. sau suni la realitatea. succes

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sper sa fie o confuzie. Altcineva din TV a avut boala si urmeaza sa apara zilele astea pe post ca invingatoare, este vorba despr Dana Deac.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Cumnata mea a facut operatie de extirpare a sanului. Au trecut si cei 5 ani mult temuti de recadere. E bine, ce sa zic, isi face controale periodice, nu ia nici un fel de vitamina pentru ca i-a interzis medicul pentru a nu hrani celulele canceroase, are grija intotdeauna ce mananca, dar are probleme cu plamanii pentru ca mi se pare ca a facut si sedinte de radioterapie si din cauza asta i-au fost afectati plamanii.
Sanatate maxima rudei ale si mult succes!

Bula
| Bula a răspuns:

Ruda ta sa apeleze URGENT la o clinica de oncologie!
La Cluj este una, f. buna!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

N u stiu de Mona, dar stiu ca Marioara Murarescu, parca a suferit o extirpare...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Realitatea tel verde : 021/9409, pentru detalii mike 93...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Oldboy...ruda mea a apelat demult la o clinica si a facut si sedintele de chimioterapie. Ea dorea anumite informatii despre Mona Nicolici(tratamentele urmate, medicii ei, stadiul...etc...)deoarece mai are o luna si va face operatie de mastectomie si vrea cat mai multe informatii.Multumesc oricum, numai bine!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Da, intr-adevar era vorba de Sanda Nicola.Multumesc Oliana.Multa sanatate.

carla
| carla a răspuns:

Mike...sa auzim de bine despre ruda ta...si la La multi ani si multa sanatate de Ziua Femeilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a avea informatii despre cancerul la san NU trebuie sa stii daca Monica Nicolai are sau nu cancer! Internetul iti sta la dispozitie cu astfel de informatii. Un doctor de specialitate iti poate oferi si el MULTE informatii despre aceasta boala, tratamente, etc.