| Anaa939839393 a întrebat:

Este adevarat ca trebuie vaccin, daca sunt a 12-a, la facultate? Am inteles ca la toate cere vaccin, nu doar la medicina.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e adevarat.
Dar da, sunt niste facultati de medicina care cer vaccin. Si bine fac

| SociopatuI a răspuns:

Mi se pare o cerinta vitala. O decizie foarte buna.
Nu-mi spune ca nu esti de acord cu asta ca ne suparam.