| coconycol a întrebat:

Este adevarat ca zeama acra de la varza murata slabeste? imi poate spune cineva despre cura asta de slabire? cateva detalii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LaviniaAC a răspuns:

Sa nu faci greseala de a bea zeama de varza si sa nu mananci. E cea mai nociva dieta aparuta vreodata. Intra pe blogul meu pentru informatii sanatoase. Poti incerca o dieta cu putini carbohidrati, fara paine, paste, faina, dulciuri, sucuri etc. Doar carne, legume, lactate si seminte. E sanatoasa si nu iti va crea probleme de sanatate. Opteaza si pentru suplimente alimentare!

| gabriel6426 a răspuns:

Da daca bei o casca dimineata pe stomacul gol timp de 2 saptamani dar nu te astepta la miracole. funda!