| Angie12 a întrebat:

Este adevarat? Daca pui sare pe un melc se topeste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bobby_7474 a răspuns:

Dar de ce vrei sa-i faci rau saracului melcisor?

4 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Incearca si vei gasi raspunsul.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, e adevărat! Convinge-te aici:
http://www.youtube.com/watch?v=272FEDPryzQ&feature=related

| FloriiHoran a răspuns:

:]] Da.este adevaratwinkingDar nici chiar se topestelaughing

| alin_7628 a răspuns:

Nu stiu dar azi o sa incerc