| BambiSd a întrebat:

Este bine sa te speli pe dinti dimineata imediat ce te trezesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi când este bine, atunci?
Normal, dimineața la trezire, nu te toaletezi?
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Este foarte bine, mai ales atunci cand pe timpul noptii mai respiri si pe gura!

| mona a răspuns:

Da,este recomandat sa te speli pe dinti imediat ce te trezesti, unii se spala dupa ce isi iau micul dejun

| Lizzu a răspuns:

Da,este bine.De ce ar fi ceva rau? happy

| thegatekeeper a răspuns:

Da, insa este foarte important sa te speli si seara, inainte de culcare, chiar daca te speli din nou dimineata.

| Latinmoon a răspuns:

Normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Categoric că dimineaţa după ce te trezeşti.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i sa putrezeasca, dentisti is peste tot!

| Xenya a răspuns:

Poti lua micul-dejun inainte si dupa poti spala dintii.
In general trebuie sa ne spalam dintii dupa fiecare masa. happy

| Rruxyy a răspuns:

Este indicat sa te speli dupa fiecare masa, dar cum programul incarcat nu ne prea permite acest lucru, eu iti recomand sa te speli dimineata si seara, daca servesti micul dejun acasa spala-te dupa ce mananci, eu una cand ma trezesc am spal pe dinti, deoarece iau micul dejun un pic mai tarziu.

| ioneladiana a răspuns:

Da, dar este necesar si searahappy

| Maaro_Sergiu_1998 a răspuns:

Da, este bine, dar trebuie sa te speli si seara happy