| nu conteaza_8511 a întrebat:

Care-i primul lucru care il faci dimineata, dupa ce te trezesti?(excludem faptul ca te speli pe fata si dinti).

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Beau apa, fac pipi, ma spal pe fata, pe dinti, mai stau putin in pat, aprind pc`u, intru pe mess sa vad cine e, ies de pe mess, intru pe TPU si daca imi e foame mai si papbig grin

29 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dupa ce ma trezesc, ma duc in bucatarie sa iau micul dejun happyApoi aprind pc-ul sa vad ce mai e nou pe TPU love struck

nony
| nony a răspuns:

Unii nici asta nu fachee hee.Primul lucru pe care il fac: beau un pahar cu apa, apoi fac pipi big grin.ma spal pe maini, fata, si imi fac o cana cu ceai (daca am timp) daca nu.mai beau un pahar cu apa, mananc un fruct.si asa incepe o noua zi happy

nony
| nony a răspuns:

Yuli10, de care parte a raspunsului meu te-ai rusinathee hee?

nony
| nony a răspuns:

Nu fumez la prima ora, si mai ales nu beau Coca cola pe burta goala happy.ma doare stomacul daca beau. Tigarea mai tarziu.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Printre primele lucruri care le fac si acest lucru se intampla in fiecare dimineata''ma închin in fata unei icoane'', cu gandul laDumnezeu.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pana acum cateva zile faceam exercitii pentru abdomen dupa ce ma spalam pe fata si pe dinti...

| Antrax a răspuns:

Fac un dus si-i trezesc pe ashtya(ma trzesc la 8)

| JackieSue a răspuns:

Ma trezesc...ma intind, iau telecomanda si aprind tv-ul (stau cam 30 min la tv), ma ridic si ma duc sa ud florile si dupa ma duc la baie ca sa ma spal pe fata+dinti, pentru nevoi si imi fac dus. Dar eu ma trezesc pe la 1 ...deci nu apuc dimineatahee hee. Dupa ...ma duc sa mananc branza cu rosii, mai intru pe net...big grin

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cafeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

auran
| auran a răspuns:

Fac biberonul celui mic, ii dau de mncare celei mari si apoi cafeluta mea ca sa pot deschide ochii bine sa vad ce mai scrie pe TPU...

| yuli10 a răspuns:

Ah, mi-e rusine sa mai raspund dupa ce am citit ce a zis nony sad.
eu imi fac o cafea, dau drumu la radio si imi verific telefonul. apoi ma asez confortabil si imi fumez tigara de dimineata love struck

| yuli10 a răspuns:

@nony... deci nu te cred ca bei un ceai si mananci un fruct. fara tigara de dimineata? fara cafelutza? nici macar un pahar de cola?

| DoomNEzeu a răspuns:

Poi i-au micul dejun... fac curat in camera... si...depinde ori ma duc la munca...ori.dorm la loc sau aprind pc-ul

| Yly a răspuns:

Aprind pc-ul, bag muzica, si apoi restulbig grin

| ellene a răspuns:

Ma duc la baie, imi fac cafea cu lapte (sau 3in1) si vin sa o beau la pc tongue (intru pe TPU) don't tell anyone

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cum era si bancul acela... fac pipi... fac caca... apoi ma scol din pat laughing)

| FoXy a răspuns:

Primul lucru care il fac este sa ma gandesc sa ma culc la loc.laughing

| ZapaciLaa a răspuns:

Ma duc la toaleta si aprind pc-ul apoi ma joc cs

| denisa_4752 a răspuns:

Vorbesc la telefon cu iubitul meutongue

| ---droid-kid--- a răspuns:

Poi ma tezesc...ma gandesc sa ma culk inapoi dar aud k suna tellefonul
ma ridik alene din pat
in timp ce se aprinde laptopul eu ma duc la baie si fac toate necesaretongue
apoi intru pe mess. daca e plictiseala ies
intru pe TPU si mai rasp la cateva intrebari
apoi in timp ce ce adauga un raspuns imi fac curat in camera
apoi stau la pc si vb la teltonguetonguetongue
daca se poate sa manank cv in timp ce stau la pc e oklaughing

| rox a răspuns:

In jur de 10 ma trezesc-imi caut telefonul prin pat-ii zic ceva de ''dulce'' lucrului de care ma impieduc, lovesc-ma duc la ai mei in camera sa vad ce fac-toaleta.

| 1968 a răspuns:

Ma dau jos din pat!

| eliade a răspuns:

Primul lucru pe care il fac este sa multumesc lui Dumnezeu ca m-a mai trezit o data si mi-a dat minunatul prilej de a mai vietui o zi langa cei dragi. Dupa aceea, rahatul zilnic...

| knnight a răspuns:

Ma duc la baie, ...ma spal... apoy ma duc la bucatarie sa iau micul dejun si pe urma la pc:X

| msgirl a răspuns:

Deskid ochii intru p mss... uneori mai si citesk... manank... etc.

| IuLiA_4257 a răspuns:

Eu primul lucru care il fac cand deschid ochi ieste sa beau apa carbogazoasa neaprat (nu stiu ce am cu apa cabogazoasa), mer deschid calculatorul si intetimp mer si ma spal pe fata si pe dinti dupa aceea intru pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ma trezesc pun de cafea si apoi merg la baie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aprind PC'ul
Ma imbrac big grin
Igena
Si pap
xoxo
by zui

| ancush a răspuns:

Ptr mine dimineata inseamna rasfatz...ma trezesc cu directia spre baie sa ma devin fresh apoi beau un pahar cu apa inainte de cafea care trebuie sa fie fara zahar, pe urma 10 min de bicicleta(bine nu se intampla mereu, depinde cat de obosita ma simt) ma imbrac fac micul dejun cu ceva lejer ...prefer un yogurt si in final deschid pc'ul sa'mi verific mail'ul