| kikirikikikiki a întrebat:

Este bun Acetyl L-Carnitine 1000mg pentru cei ce au varsta de 16 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Produsul NU se utilizează de către minori!

"Atentie: Acest produs se adreseaza exclusiv persoanelor peste 18 ani si nu este indicat copiilor, femeilor gravide sau care alapteaza." - SURSA :
http://www.gradinasanatatii.ro/......0-capsule/

Toate cele bune!

| danutzu96 a răspuns:

In general prdusele de slabit sunt recomandate peste 18 ani! Esti in crestere si nu ai nevoie de nenorociri care sa taie pofta de mancare. Ai atat de multe kg in plus de vrei sa te indopi cu medicamente? Poti cere si sfatul medicului, dar mai mult ca sigur nici el nu o sa fie de acord.