| anonim_4396 a întrebat:

Este bun ceaiul de catina pentru tratarea racelilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Catina este f buna in marirea imunitatii, luata zilnic dupa prospect. E datatoare de viata, vindicativa si ce mai important se poate servi si sub forma de ulei de catina picaturi. Dar trebuie luata numai pana la ora 13, 14 deoarece provoaca insomnie. Deci ceaiul se poate bea numai dimineata. Lucien.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Ceaiul de catina nu stiu.

Dar ceaiul "Coad calului" este foarte bun.
Si eu sunt racita, iar acum fac o cura cu ceai, pe mine ma ajuta.
Desigur, fara medicamente nu ajungi prea departe, dar te purifica si ajuta si contra racelii.

| cioko19 a răspuns:

Coada*, scuza-ma

| sweetdenny a răspuns:

Buna si eu am fost racita si am baut ceai de catina este foarte bun, iar apoi nu am mai avut probleme.Incearca si ai sa veziwinking!:*:*